ПРО НАС

Магазин Пан Електрик

    Запрошує Вас ознайомитись з нашою високоякісною електротехнічною продукцією!

 Магазин Пан Електрик створено як домашній, затишний магазин з електротехнічною  продукцією, для задоволення потреб у сфері електротоварів. Ми намагалися представити всі необхідні товарні групи, що потрібні для проведення всіх електромонтажних робіт, а система замовлень товару дозволяє привезти під замовлення будь який товар з галузі промислової та побутової електротехніки.

      З ціновою політикою на товарні групи магазин Пан Електрик відноситься до рівня ціна-якість , намагаючись представити товар відомих брендів за помірними цінами.

 Асортимент магазину постійно поповнюється. Ми намагаємось слідкувати за останніми новинками у сфері енергетики та представляти товар для покупців. Постійно відслідковуємо товар за характерними ознаками: довговічність, надійність, якість, цінова політика.

Ми працюємо, як з фізичними, так із юридичними особами. Для постійних покупців присутня вигідна система знижок - це і дисконтна система знижок, чи разова знижка(на вибір покупця)

     Розрахунок здійснюється в зручній для Вас формі: готівковій , безготівковій та розрахунковими банківськими картаками.

 Наша команда фахівців надасть кваліфіковану допомогу у виборі товару, допоможе з підбором, придбанням товару, вкаже на моменти в експлуатації, надасть консультації по монтажу та візьме на себе забов‘язання(по бажанню) на виконання монтажних робіт.

      Ми завжди будемо раді до співпраці з Вами!

З повагою Ваш Пан Електрик

м.Черкаси, вул.Ільїна,298/1

 

         

                            

Впишите сюда свой заголовок